WHO = ZLORABA IN ZAVAJANJE ČLOVEŠTVA z namenom depopulacije (samo nekaj informacij iz 2022, ki to potrjujejo)
Na 75. zasedanju WHO maja 2022 so bile sprejete spremembe pravilnika International Health Regulation.
Slovenska delegacija 2022
Na tej skupščini je bil vodja delegacije iz Slovenije takratni minister za zdravje Janez Poklukar. Slovenija ima na sedežu WHO v Ženevi svojega ambasadorja, stalno predstavništvo, za katerega se ne ve, ali in kako sodeluje z domovino. Zato prilagam imena članov delegacije 2022.
Kar zgodilo se je, takrat, lani. Enostavno 194 neizvoljenih, neodgovornih in večinoma popolnoma neznanih delegatov (kdo jih je delegiral), z lahkoto spremeni mednarodno pravo z doseganjem »konsenza« na skrivnostnih »neformalnih« sestankih in o tem ničesar ne povedo, ostanejo tiho (tacit consent).
Metoda tihega postopka (tacit consent), po katerem so sprejeti amandmaji Mednarodnega zdravstvenega pravilnika (na 75. skupščini WHO maja 2022) ne predvideva NOBENEGA podpisa predsednika države članice ali soglasja PARLAMENTA države članice.
Na ta način so bili sprejeti amandmaji 27. maja 2022 in to se dogaja še naprej.
Ob tem je treba povedati, da je bila metoda tihega postopka sprejeta na zasedanju 73. skupščine WHO maja 2020 (izkoristili so covid), na virtualnem zasedanju. Na tem zasedanju so supendirali (ukinili) 49. pravilo (člen, rule) Poslovnika skupščine WHO (RULES OF PROCEDURE OF THE WORLD HEALTH ASSEMBLY).
Kaj je tihi postopek (tacit consent): ... se zdi, da je bil predlog z močno podporo dogovorjen, razen če kateri koli član pred točno določenim rokom ne ugovarja: molk pomeni privolitev – ali vsaj strinjanje (lahko tudi neprostovoljno). Ta postopek se zanaša na člana manjšine, ki se boji, da bo z ugovorom izpostavljen obstruktrukciji in s tem tudi možnosti za izolacijo.
G. R. Berridge (2010) Diplomacy: Theory and Practice (Fourth Edition). Palgrave Macmillan. ISBN 978-0-230-22960-0. stran 158.
To pomeni, če nobena članica WHO ne bo ugovarjala v roku 18 mesecev od sprejema amandmajev, bodo spremembe stopile v veljavo brez dodatne razprave ali potrditve države članice. Ta tihi postopek je zadnji korak za sprejem oziroma strinjanje s posebnim tekstom po tem, ko je bila opravljena razprava in strinjanje z osnovnim tekstom.
Se pravi osnovni tekst je bil obravnavan, nato pa neka skupina (ali posameznik) pripravi tekst. Zadeva je zaključena, če po določenem času ni odziva članic in začne veljati. Kdor je tiho, se smatra, da se strinja.
Postopek molka uporablja NATO, OVSE, v okviru skupne zunanje in varnostne politike Evropske unije (EU) in nedvomno v številnih drugih mednarodnih organih. Združeni narodi so ta postopek sprejeli 2020 in verjetno ob tem tudi vse organizacije, vezane nanje. Evropska unija ima ta tihi postopek predviden v Poslovniku Sveta Evrope (2009). Slovenija pa je članica vseh teh organizacij.
Si lahko kdo predstavlja, koliko takih dokumentov, ki vplivajo na naša življenja je bilo sprejetih na skrivni način? Kdaj bomo vstali?
Pravzaprav očitno WHO krši svoje postopke. Predlogi za razpravo morajo biti predloženi vsaj 4 mesece prej, nekateri dokumenti, ki nam otežkočajo življenja, pa so celo predloženi kar v času zasedanja skupščine.
WHO pač ni organizacija, ki dela za dobro ljudi. In kako oditi iz take organizacije? Naj kdo še enkrat prebere moje predlog dopolnitve in spremembe Ustave RS. Podpisi se na UE zbirajo do 10. julija 2023.
Prosim, poglejte, da boste sami videli. Video traja dve minuti. Način sprejemanja sprememb Mednarodnega zdravstvenega predpisa na 75. skupščini WHO je pravzaprav farsa (mogoče zato, da vidimo, kako se igrajo s človeštvom?):